Yüksek Kariyer Eğitim Kurumu Hakkında
     

T.C.
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU YABANCILARA TÜRKÇE KURSU

 
     

 

 
 

YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU

 

YUKSEK KARIYER LANGUAGE COURSES

 

YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU; 1996 yılından beri Yabancı Dil, Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitimleri veren bir Öğretmenler kuruluşudur. Özellikle Yabancı Dil eğitiminin önemini göz ardı etmemizin mümkün olmadığı günümüzde YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU un da Yabancı Diller alanında kendisine düşen görevi yerine getirmek için sizlere en iyi yabancı dil eğitimini sunmayı amaçlamaktadır.

 

Milli Eğitim Bakanlığının denetiminde çalışan YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU; Mesleki Eğitim ve Yabancı Dil Eğitimlerinde 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu kapsamında faaliyet göstermektedir.

 

YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU;
YABANCILA İÇİN TÜRKÇE KURSU, İNGİLİZCE, ALMANCA, RUSÇA, ARAPÇA, dillerinde yabancı dil eğitimlerinin yanı sıra "ULUSLARARASI TİCARET,MUHASEBE, BİLGİSAYAR, AUTOCAD, 3D MAX, DİKSİYON, EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ, OSMANLICA, MATEMATİK v.b." kişisel gelişim ve mesleki alanda da eğitimler verilmektedir.

 

YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU; Yabancı dil eğitimi konusunda uzman öğretmenleriyle, 6- 15 kişilik sınıflarıyla ve sınıflarda yer alan multimedya bilgisayar, projeksiyon, çeşitli görsel ve işitsel destek materyalleriyle ezbercilikten uzak eğitim anlayışıyla farkını her zaman hissettirmektedir.

 

YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU; Dil öğretiminde sürekli kendini yenileyerek, yeni teknoloji ve metotları uygulayarak bireylerin yabancı dil problemlerine en sağlıklı çözümü sağlamayı hedeflemiştir. Kursumuzu diğerlerinden ayıran en belirgin özelliği de kaliteden ödün vermeyen sorumlu ve duyarlı eğitim anlayışıdır.

 

YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU; which is incorparated within YÜKSEK KARİYER EĞİTİM KURUMU; Language courses, is located on the Asian side of İstanbul in Maltepe which is the centre for culture education, trade, and entertainment.

 
 
 
 
         
 

YABANCI DİL KURSLARI

İngilizce
Almanca
Rusça
Arapça
OsmanlıcaULUSLARARASI DIŞ TİCARET KURSU
YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE KURSU
YABANCILAR İÇİN İNGİLİZCE KURSU
YÖS KURSU
ÖZEL DERSLERİMİZ

MESLEK KURSLARI

Bilgisayar İşletmenlik Kursu
Bilgisayarlı Ön Muhasebe Kursu
Genel Muhasebe Kursu MEB Sertifika Programı
3D Max Kursu
Diksiyon Kursu

 
     
 

Cevizli Mah. Bağdat Caddesi Turan İş Merkezi No: 460 Kat 3 (Ziraat Bank Dragos Şubesi Üstü) Maltepe - İstanbul
Tel: +90 216 383 77 03 - +90 370 55 82 Fax: +90 216 383 66 38 Gsm: +90 530 645 46 41

 
   
info@yuksekkariyer.com